INSTALACJE HVAC i SYSTEMY DETEKCJI GAZU

Na potrzeby działań serwisowych powstała firma IMPVENT CLEANER, która świadczy usługi w zakresie serwisu systemów i urządzeń wentylacji mechanicznej i wentylacji przemysłowej, osuszaczy adsorpcyjnych, instalacji klimatyzacji, serwisu instalacji chłodniczych, serwisu urządzeń grzewczych tj. aparaty grzewczo-wentylacyjne, nagrzewnice gazowe, promienniki gazowe oraz w zakresie montażu i serwisu systemu detekcji gazu i wodoru. Instalacje HVAC  instalujemy  i serwisujemy na obiektach wielkopowierzchniowych, halach magazynowych, obiektach przemysłowych, biurowych, gastronomicznych, rekreacyjnych, usługowych itp.

IMPVENT CLEANER
NASZA OFERTA ZAWIERA:

Serwis systemów HVAC oraz urządzeń wentylacyjnych, grzewczych i chłodniczych powinien być wykonany cyklicznie, przynajmniej dwa razy w ciągu roku. Jeżeli jednak urządzenia pracują w bardzo ciężkich warunkach, to należy je sprawdzać zdecydowanie częściej. Przegląd serwisowy zagwarantuje nie tylko odpowiedni stan technicznych danych elementów, ale również właściwą dla nich wydajność chłodniczą i bezpieczeństwo dla użytkowników.

Zapraszamy Cię do kontaktu!

Współpracujemy zarówno ze stałymi Klientami, którzy podpisali z nami umowy serwisowe, jak również pozostajemy do dyspozycji nowych Klientów. Działamy głównie na terenie Górnego i Dolnego Śląska, ale realizujemy także zlecenia w innych regionach Polski. 

beztla
Zapraszamy

pn.- pt. w godzinach:
8.00 – 16.00

Adres

ul. Ślężna 86
53-306 Wrocław

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k.

tel.: +48 730 110 151
biuro@klima-venta.pl