Zmontujemy Twój Klimat

Firma KLIMA-VENTA to inicjatywa młodych ludzi z pasją, którzy zaraz po ukończeniu studiów na PWr na Wydziale Inżynierii Środowiska  postanowili stworzyć własną firmę. Działamy w branży instalacji sanitarnych i HVAC już ponad 10lat!

KLIMA VENTA
Jesteśmy ekspertami.

Osobiście gwarantujemy najwyższą jakość usług

Wentylacja i Klimatyzacja
Jesteśmy ekspertami.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

KLIMA-VENTA® dzięki dynamicznemu rozwojowi może dzisiaj przedstawić Państwu szeroką listę referencyjną zrealizowanych przez nas projektów. Przykłady naszych realizacji znajdziecie Państwo tutaj

KLIMA-VENTA® to gwarancja 100% satysfakcji naszych Klientów. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która gwarantuje rzetelną pomoc techniczną oraz doradztwo w wyborze oraz sporządzeniu optymalnego dla Państwa projektu. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji (biurowej i przemysłowej) oraz przekażemy szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektów instalacji wentylacji oraz projektów wentylacji mechanicznej i przemysłowej. Oferujemy wszechstronną pomoc w wyborze najlepszych produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie i nieustająco dbają o poszerzenie swojej wiedzy, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach oraz posiadają certyfikaty wymagane przez producentów sprzętu.

Fachowa ekipa serwisowa i montażowa naszej firmy pozwala nam na realizację wszelkich zadań związanych z branżą instalacyjną. Wykonujemy zarówno serwis klimatyzacji biurowej jak i serwis klimatyzacji przemysłowej. Specjalizujemy się w serwisie, montażu, naprawie promienników gazowych, nagrzewnic gazowych oraz systemu detekcji gazu (wodoru, metanu). Nasza firma oferuje gwarancję na zainstalowane urządzenia klimatyzacyjne oraz na usługi montażowe i serwisowe. Podstawą prawidłowego użytkowania instalacji są oczywiście regularne przeglądy klimatyzacji i jej czyszczenie. Źle działająca lub zepsuta klimatyzacja może być poważnym problemem, szczególnie jeśli awaria zdarzy się w miejscu, które musi być bez przerwy chłodzone (np. magazyny itp.). W sytuacji takiej zapraszamy do kontaktu z naszym działem serwisowym.

KLIMA-VENTA® to najwyższa jakość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach we Wrocławiu. Swoje usługi świadczymy w regionie dolnośląskim oraz na terenie całej Polski. Od lat cieszymy się opinią dobrego partnera. Stawiamy na terminowość i rzetelność świadczonych usług. Dzięki takiej filozofii firmy zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów w całej Polsce.

beztla
Zapraszamy

pn.- pt. w godzinach:
8.00 – 16.00

Adres

ul. Ślężna 86
53-306 Wrocław

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k.

tel.: +48 730 110 151
biuro@klima-venta.pl