Instalacje wentylacji i klimatyzacji we Wrocławiu

Klima-Venta – Wentylacja i klimatyzacja

KLIMA-VENTA® to dynamicznie rozwijająca się firma o profilu projektowo-wykonawczym, która na rynku istnieje od 2007 r. Specjalizujemy się w instalacji i montażu urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych (zarówno bytowych, jak i przemysłowych), a także instalacji sanitarnych. 

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania i wykonawstwa oraz serwisu instalacji klimatyzacji i wentylacji w różnego typu obiektach, m.in. takich jak:

  • zakłady przemysłowe, hale magazynowe i produkcyjne,
  • budynki biurowe, przemysłowe, banki,  hotele,
  • obiekty rekreacyjne, wypoczynkowe i gastronomiczne,
  • salony samochodowe oraz lokale handlowo-usługowe,
  • budynki instytucji użyteczności publicznej.

Jesteśmy ekspertami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

KLIMA-VENTA® dzięki dynamicznemu rozwojowi może dzisiaj przedstawić Państwu szeroką listę referencyjną zrealizowanych przez nas projektów. Przykłady naszych realizacji znajdziecie Państwo tutaj

KLIMA-VENTA® to gwarancja 100% satysfakcji naszych Klientów. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która gwarantuje rzetelną pomoc techniczną oraz doradztwo w wyborze oraz sporządzeniu optymalnego dla Państwa projektu. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji (biurowej i przemysłowej) oraz przekażemy szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektów instalacji wentylacji oraz projektów wentylacji mechanicznej i przemysłowej. Oferujemy wszechstronną pomoc w wyborze najlepszych produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie i nieustająco dbają o poszerzenie swojej wiedzy, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach oraz posiadają certyfikaty wymagane przez producentów sprzętu.

Fachowa ekipa serwisowa i montażowa naszej firmy pozwala nam na realizację wszelkich zadań związanych z branżą instalacyjną. Wykonujemy zarówno serwis klimatyzacji biurowej jak i serwis klimatyzacji przemysłowej. Specjalizujemy się w serwisie, montażu, naprawie promienników gazowych, nagrzewnic gazowych oraz systemu detekcji gazu (wodoru, metanu). Nasza firma oferuje gwarancję na zainstalowane urządzenia klimatyzacyjne oraz na usługi montażowe i serwisowe. Podstawą prawidłowego użytkowania instalacji są oczywiście regularne przeglądy klimatyzacji i jej czyszczenie. Źle działająca lub zepsuta klimatyzacja może być poważnym problemem, szczególnie jeśli awaria zdarzy się w miejscu, które musi być bez przerwy chłodzone (np. magazyny itp.). W sytuacji takiej zapraszamy do kontaktu z naszym działem serwisowym.

KLIMA-VENTA® to najwyższa jakość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach we Wrocławiu. Swoje usługi świadczymy w regionie dolnośląskim oraz na terenie całej Polski. Od lat cieszymy się opinią dobrego partnera. Stawiamy na terminowość i rzetelność świadczonych usług. Dzięki takiej filozofii firmy zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów w całej Polsce.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! 

Klima Venta