Instalacje wentylacji i klimatyzacji we Wrocławiu

Klima-Venta – O nas:

KLIMA-VENTA® to dynamicznie rozwijająca się firma o profilu projektowo-wykonawczym, która na rynku istnieje od 2007 r. Specjalizujemy się w instalacji i montażu urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych (zarówno bytowych, jak i przemysłowych), a także instalacji sanitarnych. 

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania i wykonawstwa oraz serwisu instalacji klimatyzacji i wentylacji w różnego typu obiektach, m.in. takich jak:

  • zakłady przemysłowe, hale magazynowe i produkcyjne,
  • budynki biurowe,  banki,  hotele,
  • obiekty rekreacyjne, wypoczynkowe i gastronomiczne,
  • salony samochodowe oraz lokale handlowo-usługowe,
  • budynki instytucji użyteczności publicznej.

 

Jesteśmy ekspertami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

KLIMA-VENTA® dzięki dynamicznemu rozwojowi może dzisiaj przedstawić Państwu szeroką listę referencyjną zrealizowanych przez nas projektów. Przykłady naszych realizacji znajdziecie Państwo tutaj

KLIMA-VENTA® to gwarancja 100% satysfakcji naszych Klientów. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która gwarantuje rzetelną pomoc techniczną oraz doradztwo w wyborze oraz sporządzeniu optymalnego dla Państwa projektu. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji oraz przekażemy szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektów instalacji wentylacji oraz projektów wentylacji mechanicznej i przemysłowej.

Fachowa ekipa serwisowa i montażowa naszej firmy pozwala nam na realizację wszelkich zadań związanych z branżą instalacyjną.

KLIMA-VENTA® to najwyższa jakość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach we Wrocławiu. Swoje usługi świadczymy w regionie dolnośląskim oraz na terenie całej Polski. Od lat cieszymy się opinią dobrego partnera. Stawiamy na terminowość i rzetelność świadczonych usług. Dzięki takiej filozofii firmy zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów w całej Polsce.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! 

 

Klima Venta