Serwis wentylacji – Wrocław

KLIMA VENTA

Czyszczenie wentylacji

KLIMA-VENTA w trosce o zdrowie i dobrostan swoich Klientów, świadczy usługi czyszczenia instalacji, urządzeń i systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i sprężarek.

Czysta, sprawna i pozbawiona wszelkich szkodliwych czynników wentylacja stanowi bardzo istotny aspekt w życiu każdego człowieka. Aby zapewnić Klientom komfort użytkowania naszych instalacji, kanałów i przewodów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, dbamy o ich systematyczne i odpowiednie czyszczenie. Zdrowie, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie naszych Klientów i ich gości,  jest jednym z naszych priorytetów. Zanieczyszczenia znajdujące się w instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych mogą mieć niekorzystny wpływ na ludzkie zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo mogą również oddziaływać na pracę urządzeń, przyczyniając się m.in. do powstawiania częstych awarii czy większego zapotrzebowania na energię elektryczną.

Dla serwisantów z KLIMA-VENTA niezwykle ważna jest dbałość o regularne serwisowanie instalacji klimatyzacji, dokonywanie profesjonalnych przeglądów, a przede wszystkim jej oczyszczanie i dezynfekcja.

System wentylacji przemysłowej i klimatyzacji

Pomiary:

Firma KLIMA-VENTA świadczy usługi w zakresie doradztwa, analiz technicznych oraz pomiarów systemów instalacyjnych, między innymi klimatyzacji i wentylacji. Podstawą do oceny skuteczności zaprojektowanych i wykonanych instalacji w obiekcie są wyniki pomiarów poszczególnych parametrów mikroklimatu w pomieszczeniach. Pomiary instalacji są wymagane na różnych etapach procesu budowlanego: projektowania, wykonawstwa i eksploatacji, a prawidłowo opracowane wyniki stanowią istotny dokument techniczny, nie tylko dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej (SANEPID), ale także dla Inwestora. Podczas eksploatacji obiektu i przy pracach serwisowych pozwalają one na precyzyjną ocenę stanu technicznego instalacji oraz, w przypadku wystąpienia awarii, na szybką lokalizację i sprawne usunięcie usterki.

DYSPONUJEMY NOWOCZESNYM I W PEŁNI PROFESJONALNYM SPRZĘTEM POMIAROWYM:

Wszystkie mierniki posiadają niezbędne świadectwa wzorcowania lub certyfikaty kalibracyjne.

KLIMA VENTA
beztla
Zapraszamy

pn.- pt. w godzinach:
8.00 – 16.00

Adres

ul. Ślężna 86
53-306 Wrocław

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k.

tel.: +48 730 110 151
biuro@klima-venta.pl