ZMONTUJEMY TWÓJ KLIMAT

Firma KLIMA-VENTA to inicjatywa młodych ludzi z pasją, którzy zaraz po ukończeniu studiów na PWr na Wydziale Inżynierii Środowiska  postanowili stworzyć własną firmę. Działamy w branży instalacji sanitarnych i HVAC już ponad 10lat!

KLIMA-VENTA
Jesteśmy ekspertami.

Osobiście gwarantujemy najwyższą jakość usług

  • Firma KLIMA-VENTA od ponad 10- ciu lat zajmuje sie generalnym wykonawstwem instalacji sanitarnych i HVAC w systemie „zaprojektuj i wybuduj” na obiektach magazynowych, przemysłowych, handlowo- uslugowych i biurowych.
  • Doświadczenie,  intensywna praca i struktura daleka od korporacyjnej pozwala nam na elastyczność w działaniu i spersonalizowane podejście do realizacji tematów. 
  • Projektujemy i realizujemy rozwiązania z myślą o rozwoju i ekonomii Inwestycji naszych Klientów. KLIMA-VENTA oferuje kompleksowe uslugi z zakresu instalacji HVAC ,sanitarnych i przemysłowych.
  • Wspieramy naszych Klientów również po zakończonej inwestycji oferując usługi doradcze i serwisowe.
  • KLIMA-VENTA  to przede wszystkim ludzie, inżynierowie,  specjaliści  z doświadczeniem i pasją realizujący projekty, gotowi na nowe wyzwania instalacyjne.
  • Dzięki takiej filozofii.firmy i zaufaniu naszych Klientów zrealizowaliśmy z sukcesem juz ponad kilkaset projektów w całej Polsce. 

_44A4799
nadzor-inwestorski
GENERALNY WYKONAWCA
INSTALACJI WROCŁAW

Kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych i HVAC w halach magazynowych i obiektach przemysłowych

wykonastwo
MONTAŻ INSTALACJI SANITARNYCH
I HVAC WROCŁAW

Kompletna dostawa i montaż instalacji wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych, grzewczych, sanitarnych i technologicznych.

projektowanie-3
PROJEKTOWANIE INSTALACJI
MECHANICZNEJ I PRZEMYSŁOWEJ

Sporządzanie projektów budowlanych, dokumentacji wykonawczej i powykonawczej. Nadzór projektowy i wykonawczy inwestycji.

pomiary
DORADZTWO TECHNICZNE
I POMIARY

Analiza techniczna systemów i instalacji. Pomiary i regulacja parametrów pracy urządzeń i instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodniczej. 

serwis
SERWIS

Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów oraz urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych.

czyszczenie
BEZPŁATNE
WYCENY

Bezpłatne wyceny i optymalizacja kosztów inwestycji. Wybór rozwiązania dopasowanego do potrzeb Inwestora.

beztla
Zapraszamy

pn.- pt. w godzinach:
8.00 – 16.00

Adres

ul. Ślężna 86
53-306 Wrocław

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k.

tel.: +48 730 110 151
biuro@klima-venta.pl