Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (? or (?- at offset 3 in /home/platne/serwer136808/public_html/klimaventa/wp-includes/class-wp.php on line 233
Montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji – Wrocław - KLIMA-VENTA Wrocław | Klimatyzacja, wentylacja

Montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji – Wrocław

KLIMA VENTA

Montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji

KLIMA-VENTA świadczy usługi dostawy i montażu instalacji klimatyzacji, wentylacji, instalacji chłodniczych, grzewczych, sanitarnych i technologicznych. Pracujemy bezpośrednio dla inwestorów lub generalnych wykonawców. Ponosimy odpowiedzialność za nasze produkty i gwarantujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają certyfikaty, które otrzymaliśmy do tej pory. W naszym portfolio mamy blisko kilkaset projektów zrealizowanych zarówno dla spółek polskich, jak i zagranicznych. Świadczymy kompleksowe usługi: projektowania, wykonawstwa i serwisu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w różnego typu obiektach, m.in. takich jak: zakłady przemysłowe, hale magazynowe i produkcyjne, biura, banki, hotele, obiekty rekreacyjno-gastronomiczne czy lokale handlowo-usługowe.

Montaż klimatyzacji wykonujemy również dla klientów indywidualnych w domach prywatnych, mieszkaniach, biurach i lokalach – więcej informacji w Strefie VIP!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania ofertowe, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy znaną i szanowaną w branży firmą, a o jakości naszych usług świadczy najlepiej stale powiększające się grono zadowolonych klientów.