Zmontujemy twój klimat

zajmiemy się twoją instalacją
od początku do końca

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to grupa inżynierów i instalatorów, którzy z pasją realizują projekty, ciesząc się każdym nowym instalacyjnym wyzwaniem.

 

Oferta

Jesteśmy firmą z Wrocławia o profilu  projektowo-wykonawczym w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewania. 

 

Kontakt

Jeżeli szukasz firmy z doświadczeniem, która kompleksowo zrealizuje Twoje zlecenie, koniecznie dowiedz się o nas więcej. Zapraszamy do kontaktu!

 

Klimatyzacja i wentylacja Wrocław

Klima-Venta ma zaszczyt powitać Państwa na oficjalnej stronie internetowej swojego przedsiębiorstwa. Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie oraz wykonawstwo nowoczesnych systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także instalacji sanitarnych.

Działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku 2007, a siedzibę naszej firmy znajdą Państwo we Wrocławiu przy ul. Ślężnej 86. W trosce o naszych klientów największą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług. Doświadczenie zdobywamy dzięki współpracy z globalnymi inwestorami, realizując projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych i sanitarnych na terenie całego kraju.

Oprócz wykonawstwa mogą Państwo także liczyć na fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń klimatyzacyjnych i systemów wentylacyjnych. Wykonujemy także przeglądy okresowe i naprawy klimatyzacji.

klimatyzacja wrocław
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Kompleksowa obsługa i doradztwo techniczne

Klientom naszej firmy oferujemy kompleksową obsługę i doradztwo techniczne z zakresu instalacji klimatyzacyjnych chłodniczych i sanitarnych. Świadczymy również usługi nadzoru nad projektami oraz nadzoru pomiarów i regulacji parametrów pracy urządzeń.

Ponadto oferujemy serwis klimatyzacji przemysłowej i biurowej, zapewniający naprawę i czyszczenie urządzeń, dzięki czemu ich działanie jest znacznie wydajniejsze. Serwis klimatyzacji czy to w biurze, w lokalu handlowo-usługowym czy w zakładzie przemysłowym przeprowadzany regularnie pozwala upewnić się, że klimatyzatory pracują efektywnie i bez zakłóceń, a jakość powietrza nie budzi wątpliwości.

REALIZACJE

REALIZACJE

PARTNERZY

Partnerzy handlowi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin porttitor nisl nec ex consectetur, quis ornare sem molestie. 

AKTUALNOŚCI

Aktualnośći

Dostarczamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.