KOMPLEKSOWE USŁUGI INSTALACJI DLA TWOJEJ INWESTYCJI

Klientami naszej firmy są również Klienci Indywidualni, Inwestorzy samodzielnie zarządzający realizacją inwestycji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacjami sanitarnymi instalacjami HVAC na obiektach  handlowo- usługowych, biurowych czy w domach.

INSTALACJE W BIURACH, HOTELACH I DOMACH:

  • Instalacje wentylacji mechanicznej bytowej 
  • Instalacje klimatyzacji freonowe i wody lodowej, chłodnicze
  • Instalacje detekcji gazu
  • Systemy osuszania powietrza

Wszystkie powierzone zlecenia są zarządzane przez doświadczoną kadrę inżynieryjną, oraz uprawnionych techników i monterów dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość naszych usług. Klient może wesprzeć się naszym doświadczeniem i skorzystać z fachowego doradztwa technicznego w zakresie realizowanych inwestycji.

 

Nasza oferta

Bezpłatna wycena

Bezpłatnie wycenimy wentylację, klimatyzację w biurze, lokalu czy domu. Skontaktuj się z nami i umów się na pomiary z naszym technikiem a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Więcej informacji
Dobór i montaż

Doradztwo techniczne, Projekty budowlane, wykonawcze, kompletna dostawa i montaż systemów i urządzeń wentylacji mechanicznej i instalacji klimatyzacji

Więcej informacji
Serwis

Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów oraz urządzeń 

Pomiary i regulacja parametrów pracy urządzeń i instalacji. Analizy techniczne.

Więcej informacji

Wykonujemy kompleksowe projekty instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacji mechanicznej i przemysłowej. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze Klienta i jego potrzeby, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby jakość świadczonych usług utrzymywała się u nas na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalny serwis instalacji wentylacji, klimatyzacji.  Wszystkie powierzone zlecenia wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować dokładność i szybki czas realizacji.. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne wszystkich typów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, zgodnie z wymogami producenta.

Dział ofertowania
Oferty
beztla
Zapraszamy

pn.- pt. w godzinach:
8.00 – 16.00

Adres

ul. Ślężna 86
53-306 Wrocław

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k.

tel.: +48 730 110 151
biuro@klima-venta.pl