Klient firmowy 2

Instalacje wentylacji i klimatyzacji we Wrocławiu

Klientom naszej firmy oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacjami sanitarnymi oraz instalacjami wentylacji i klimatyzacji. W ich ramach zajmujemy się:

  • doradztwem technicznym dotyczącym systemów i urządzeń wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i systemów ogrzewania,
  • nadzorem projektowym i wykonawczym inwestycji,
  • wykonywaniem pomiarów i regulacją pracy urządzeń i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i systemów ogrzewania,
  • analizami technicznymi,
  • sporządzaniem projektów budowlanych,
  • wykonywaniem dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
  • wystawianiem certyfikatów energetycznych.

Zapewniamy kompleksową instalację urządzeń HVAC począwszy od najmniejszych klimatyzatorów, poprzez rozbudowane systemy – kanały wentylacyjne oraz szafy klimatyzacji precyzyjnej.

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalny serwis instalacji klimatyzacji (biurowej i przemysłowej), serwis wentylacji i serwis chłodniczy, serwis instalacji ogrzewania tj. aparaty grzewczo-wentylacyjne, nagrzewnice gazowe, promienniki gazowe, systemy detekcji gazu. Wszystkie powierzone zlecenia wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować dokładność i szybki czas realizacji. Dokonujemy czynności serwisowe i naprawy uszkodzonych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne wszystkich typów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych, zgodnie z wymogami producenta.

Wykonujemy również pomiary przepływu powietrza wraz z regulacją wydatków sieci kanałów i parametrów powietrza.

Oferujemy kompletne instalacje systemu wody lodowej od projektu, dobór urządzeń oraz instalację na obiekcie. Zapewniamy profesjonalny serwis m.in. central nawiewno-wyciągowych, klimakonwektorów czy wentylatorów dachowych i promieniowych. Wykonujemy kompleksowe projekty instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacji mechanicznej i przemysłowej. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze klienta i jego potrzeby, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby jakość świadczonych usług utrzymywała się u nas na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań i doboru właściwych urządzeń, terminową realizację zamówień, szkolenie z zakresu obsługi i prawidłowej eksploatacji zainstalowanych urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy gwarancję na montowane urządzenia.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania ofertowe, to zachęcamy do ich zadania – odpowiemy na każde z nich!  Siedzibę naszej firmy znajdą Państwo we Wrocławiu, ale podejmujemy się realizacji zleceń z całej Polski. Zapraszamy!

Nasza oferta

Generalne wykonawstwo instalacji

Doradztwo techniczne, kompletna dostawa i montaż systemów i urządzeń wentylacji, klimatyzacji instalacji chłodniczych, grzewczych, sanitarnych i technologicznych oraz nadzór projektowy i wykonawczy inwestycji. 

Więcej informacji
Projektowanie instalacji przemysłowych

Sporządzanie projektów budowlanych, dokumentacji wykonawczej i powykonawczej. Certyfikaty energetyczne.

Więcej informacji
Montaż instalacji sanitarnych i HVAC

Doradztwo techniczne, kompletna dostawa i montaż systemów i urządzeń sanitarnych i HVAC  oraz nadzór projektowy i wykonawczy inwestycji. 

Więcej informacji
Serwis

Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów oraz urządzeń 

Pomiary i regulacja parametrów pracy urządzeń i instalacji. Analizy techniczne.

Oferta dotyczy czyszczenia instalacji, urządzeń i całych systemów

Więcej informacji