Nasz zespół to grupa inżynierów i instalatorów, którzy z pasją realizują projekty, ciesząc się każdym nowym instalacyjnym wyzwaniem.

 

Jesteśmy firmą z Wrocławia o profilu  projektowo-wykonawczym w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewania. 

 

Jeżeli szukasz firmy z doświadczeniem, która kompleksowo zrealizuje Twoje zlecenie, koniecznie dowiedz się o nas więcej. Zapraszamy do kontaktu!

 

Kompleksowa obsługa i doradztwo techniczne

Klientom naszej firmy oferujemy kompleksową obsługę i doradztwo techniczne z zakresu instalacji klimatyzacyjnych chłodniczych i sanitarnych. Świadczymy również usługi nadzoru nad projektami oraz nadzoru pomiarów i regulacji parametrów pracy urządzeń.

Ponadto oferujemy serwis klimatyzacji przemysłowej i biurowej, zapewniający naprawę i czyszczenie urządzeń, dzięki czemu ich działanie jest znacznie wydajniejsze. Serwis klimatyzacji czy to w biurze, w lokalu handlowo-usługowym czy w zakładzie przemysłowym przeprowadzany regularnie pozwala upewnić się, że klimatyzatory pracują efektywnie i bez zakłóceń, a jakość powietrza nie budzi wątpliwości.

KLIMATYZACJA WROCŁAW
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Klimatyzacja i wentylacja Wrocław

Klima-Venta ma zaszczyt powitać Państwa na oficjalnej stronie internetowej swojego przedsiębiorstwa. Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie oraz wykonawstwo nowoczesnych systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także instalacji sanitarnych.

Działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku 2007, a siedzibę naszej firmy znajdą Państwo we Wrocławiu przy ul. Ślężnej 86. W trosce o naszych klientów największą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług. Doświadczenie zdobywamy dzięki współpracy z globalnymi inwestorami, realizując projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych i sanitarnych na terenie całego kraju.

Oprócz wykonawstwa mogą Państwo także liczyć na fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń klimatyzacyjnych i systemów wentylacyjnych. Wykonujemy także przeglądy okresowe i naprawy klimatyzacji.

PARTNERZY

Partnerzy handlowi

AKTUALNOŚCI

Aktualności

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY JUŻ DZISIAJ!
Pomożemy zmontować Twój klimat.

Zapraszamy

pn.- pt. w godzinach:
8.00 – 16.00

Adres

ul. Ślężna 86
53-306 Wrocław

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k.

tel.: +48 730 110 151
biuro@klima-venta.pl