KLIMA VENTA

Projekty instalacji mechanicznej i przemysłowej

Nadzór inwestorski:

W trosce o wygodę i komfort Klientów firma KLIMA-VENTA oferuje pełną pomoc w prowadzeniu inwestycji na wszystkich jej etapach. Świadczymy usługi doradztwa technicznego w zakresie systemów klimatyzacji i wentylacjisystemów wentylacji przemysłowej, nadzoru projektowego i wykonawczego inwestycji. Oferta nadzoru nad instalacjami wentylacji i klimatyzacji skierowana jest do firm, deweloperów oraz indywidualnych Klientów, którzy w trakcie realizacji inwestycji chcą mieć kontrolę nad wykonywanymi pracami oraz w rzetelny sposób rozliczoną inwestycję. Nadzór nad pracami prowadzony jest przez wykwalifikowany personel z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz stosownymi uprawieniami budowlanymi zezwalającymi na wykonywanie tego typu prac.

Wszystkich Państwa zainteresowanych ofertą naszego przedsiębiorstwa zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego systemu wentylacji lub klimatyzacji. Świadczymy również  kompleksowe usługi z zakresu serwisu klimatyzacji. Nasza firma mieści się we Wrocławiu, ale obsługujemy klientów z całej Polski.

KLIMA VENTA

Montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji

KLIMA-VENTA świadczy usługi dostawy i montażu instalacji klimatyzacji, wentylacji, instalacji chłodniczych, grzewczych, sanitarnych i technologicznych. Pracujemy bezpośrednio dla inwestorów lub generalnych wykonawców. Ponosimy odpowiedzialność za nasze produkty i gwarantujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają certyfikaty, które otrzymaliśmy do tej pory. W naszym portfolio mamy blisko kilkaset projektów zrealizowanych zarówno dla spółek polskich, jak i zagranicznych. Świadczymy kompleksowe usługi: projektowania, wykonawstwa i serwisu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w różnego typu obiektach, m.in. takich jak: zakłady przemysłowe, hale magazynowe i produkcyjne, biura, banki, hotele, obiekty rekreacyjno-gastronomiczne czy lokale handlowo-usługowe.

Montaż klimatyzacji wykonujemy również dla klientów indywidualnych w domach prywatnych, mieszkaniach, biurach i lokalach – więcej informacji w Strefie VIP!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania ofertowe, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy znaną i szanowaną w branży firmą, a o jakości naszych usług świadczy najlepiej stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

cropped-favicon.png
Zapraszamy

pn.- pt. w godzinach:
8.00 – 16.00

Adres

ul. Ślężna 86
53-306 Wrocław

KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k.

tel.: +48 730 110 151
biuro@klima-venta.pl