Wentylacja bytowa i przemysłowa

homeImgWentylacja

Jakość powietrza w pomieszczeniu zamkniętym ulega zmianie w wyniku przebywania w nim ludzi oraz działania sprzętu, wentylacja dostarcza do pomieszczeń zamkniętych powietrze świeże, czyste o określonej temperaturze.

Więcej

Klimatyzacja i chłodnictwo

homeImgKlimatyzacja

Klimatyzacja oznacza automatyczną regulację warunków w pomieszczeniach w celu zapewnienia komfortu cieplnego ludziom lub uzyskania prawidłowego przebiegu procesów przemysłowych w ciągu całego roku.

Więcej

Instalacje sanitarne i technologiczne

instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne są jedną z najważniejszych części budynku, umożliwiają komfortowe i bezpieczne użytkowanie obiektów. Instalacje technologiczne pozwalają na przeprowadzanie procesów technologicznych według indywidualnych wymagań użytkownika.

Więcej

Pomiary

ico pomiary

Pomiary i regulacja parametrów pracy urządzeń i instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodniczej. Analizy techniczne.

Wykonawstwo

ico wykonawstwo

Kompletna dostawa i montaż instalacji wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych, sanitarnych i technologicznych.

Serwis

ico serwis

Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całych systemów oraz urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Projektowanie

ico projektowanie

Sporządzanie projektów budowlanych, dokumentacji wykonawczej i powykonawczej. Certyfikaty energetyczne.

Nadzór inwestorski

ico nadzor

Doradztwo techniczne dotyczące systemów i urządzeń wentylacji i klimatyzacji, nadzór projektowy i wykonawczy inwestycji.

Czyszczenie

ico sprzedaz

Oferta dotyczy czyszczenia instalacji, urządzeń i całych systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i sprężarek.

Klima-Venta specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa oraz instalacji sanitarnych. Naszą działalność na rynku instalacyjnym rozpoczęliśmy w 2007 roku. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Doświadczenie zdobywamy przy współpracy z dynamicznymi i globalnymi Inwestorami, realizując projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych i sanitarnych na terenie całej Polski.

W ramach naszych usług oferujemy Państwu również doradztwo techniczne z zakresu instalacji przemysłowych i bytowych, nadzór nad projektami, pomiary i regulację parametrów pracy urządzeń oraz analizy techniczne systemów istniejących i projektowanych. Posiadamy stosowne uprawnienia i wiedzę i sprzęt niezbędny do realizacji projektów oraz dokumentacji budowlanej (wykonawczej jak i powykonawczej). Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji tj. montaż, serwis oraz czyszczenie instalacji wentylacji, klimatyzacji, sanitarnych, chłodniczych, a także przemysłowych. W ramach instalacji technologicznych zajmujemy się między innymi systemami sprężonego powietrza, filtrowentylacji, odpylającymi, tryskaczowymi oraz gazu.

Ponadto możecie Państwo u nas zakupić urządzenia wentylacyjne, klimatyzacyjne i chłodnicze (HVAC) wiodących na rynku producentów.

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami lub usługami oferowanymi przez firmę KLIMA-VENTA®, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski.

Certyfikat wiarygodności dla Klima-Venta®!

KLIMA-VENTA świadczy usługi w zakresie: doradztwa technicznego, nadzoru projektowego i wykonawczego inwestycji, sporządzania projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych, sporządzania certyfikatów energetycznych, kompletnej dostawy i montażu elementów instalacji...

Więcej

Praca w Klima-Venta®!

KLIMA-VENTA poszukuje pracowników na następujących stanowiskach:

 • Monter/serwisant do spraw wentylacji
 • Monter/serwisant instalacji sanitarnych i grzewczych
 • Elektryk/Automatyk HVAC

Więcej

Firma wiarygodna finansowo

Partnerzy handlowi

 • climagold
 • flaktwoods
 • fujitsu
 • hilti
 • lennox
 • lg
 • mdv
 • midea
 • mitsubishi
 • rhoss
 • rosenberg
 • swegon